Пн-Пт 9:00 по 18:00
  АНОНИМНАЯ ДОСТАВКА
  ГАРАНТИЯ НИЗКИХ ЦЕН
  387273712
  0996374556

Лицам до 18 лет вход воспрещен!

Корзина пуста.

Erotic Dream - Жінкам все частіше сняться еротичні сни!

Сучасні жінки бачать все більше і більше снів сексуального змісту. Цікаво, в чому ж причина такого dream-сплеску?

Еротичні сни (erotic Dream s) бачать набагато більше жінок, ніж 40 років тому. Ця інформація підтверджена докладним дослідженням еротичних снів, які бачить краща половина людства. А також спеціальним опитуванням, під час якого з'ясувалося, що 8% жіночих снів пов'язані з еротичними іграми і сексом.

Ініціатор цього дослідження - вчений Антоніо Задра з Монреальського університету, який прикріпив до свого звіту ретельне опис снів 3500 чоловіків і жінок.

Цікаво, що у своїх снах жінки найчастіше бачили статеві акти, на другому місці - сексуальні натяки, на третьому - поцілунки і фантазії, а на четвертому - мастурбацію.

Експерти не знають, чому багато жінок бачать еротичні сни. Можливо, причини сексуальних снів просто невідомі. А, може, сучасні жінки стали сміливішими! І тепер самостійно створюють такі сни в підсвідомості, адже за останні чотири десятиліття соціальний критерій суттєво змінився.

Під час дослідження також було встановлено інші цікаві факти. Виявляється, у 4% з усіх своїх сексуальних снів, як чоловіки, так і жінки зазвичай отримують оргазм. Другі половини або колишні партнери зазвичай присутні у 20% таких снів в ролі коханців. У 40% жіночих еротичних снів в ролі пристрасних коханців з'являються публічні люди.

Несподівано, але статевий акт з декількома партнерами одночасно чоловіки у сні бачать вдвічі частіше, ніж жінки. Які ж сни ти бачиш найчастіше, і які з них твої найулюбленіші?

Еротичні сни бачать набагато більше жінок, ніж 40 років тому. Ця інформація підтверджена докладним дослідженням еротичних снів, які бачить краща половина людства. А також спеціальним опитуванням, під час якого з'ясувалося, що 8% жіночих снів пов'язані з еротичними іграми і сексом.

Просмотров: 1776

Автор: Erotic Dream

Дата: Суббота, 04 Декабря 2010

Обратите внимание на следующие товары:

SEA OF LOVE DOLPHIN DREAM LOVER PRP
Купить 'SEA OF LOVE DOLPHIN DREAM LOVER PRP'
SEA OF LOVE DOLPHIN DREAM LOVER PRP
Уникальная модель стимулятора для клитора Sexy дельфин ремень с вибрирующим ...
1098 грн
Фаллоимитатор STARDREAMER
Купить 'Фаллоимитатор STARDREAMER'
Фаллоимитатор STARDREAMER
Фаллоимитатор из прозрачного геля. Особенность фаллоимитатора в том, что внут...
445 грн